This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rrug...

Postuar Aug 21, 2019  tek Dyqan me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në Rus. Ambienti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion që e bën ate mjaf...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€410.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën "Kardinal Mikel Koliqi". Ambienti ka sipërfaqe 51 m² dhe ka një vetratë xha...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€180.00
Tirane

Shitet dyqan tek rruga Kongresi i Manastirit, prane gjimnazit Cajupi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 20 m2 te organ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan ne shitje
€20,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 100 m2 me perberje 1 hapesire bo...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Bllokut. Dyqani ndodhet ne kat zero, pallat i ri, prane rruges kryesore. Ka siperfaqe 44 m2 me hapesire funksionale ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€550.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Rrugen Bardhyl. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 20 m2, i pajisur me fasade xhami te jash...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Don Boskos, prane rruges kryesore. ndodhet ne katin zero me siperfaqe 72m2. Eshte i perbere nga 2 ndarje dhe 1 tuale...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qera dyqan te Komuna e Parisit. Dyqani ndodhet ne kat zero, me siperfaqe 62m2. I pajisur me fasade xhami dhe qepena metalike. I pershtatsh...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€325.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Astirit, Unaza e Re. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, me siperfaqe 70 m2. Eshte i pajisur me fasad...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€410.00
Shqiperi

Jepet me qera dyqan ne zonen e Bllokut. Dyqani ndodhet ne katin (-1) te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 30 m2 me hapesire te pershtatshme ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€270.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet dyqan ne zonen e Vasil Shantos! Dyqani ka siperfaqe 20 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rruges kryesore. Dyqani eshte i ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales. Dyqani ndodhet në katin -1, është i shtruar me ...

Postuar Aug 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m². Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës. Ka ve...

Postuar Aug 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut. Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dh...

Postuar Aug 04, 2019  tek Dyqan me qera
€450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin...

Postuar Jul 18, 2019  tek Dyqan ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shtije ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq. Ambientet ndodhen në katin përdhe të godinës dhe...

Postuar Jul 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë rrug...

Postuar Jul 16, 2019  tek Dyqan me qera
€245.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur tek "isa Boletini". Dyqani ka sipërfaqe 50 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore. Cilësitë e dyqa...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan me qera
€205.00
Go to top