This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33064
€42,500.00

Apartament ne shitje ne Tale, Lezhe!

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 401
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament pushimi ne Tale te Lezhes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje ndertese me 3 kate. Eshte i pozicionuar ne nje resort te ri pushimi ku ne brendesi do te gjeni hapesira te gjelberta, siguri 24 ore, administrim etj. Apartamenti ka siperfaqe prej 72 m2 me punime teper cilesore si dritare me dopio xham dhe grila, sistem kondicionimi etj. Resorti ndodhet vetem 10 km nga autostrada e Kosoves. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni!Id e prones : BL140519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 22, 2019 tek Apartamente ne shitje
€32,800.00
€36,100.00
Shkoder
Postuar Jun 22, 2019 tek Apartamente ne shitje
€47,500.00
€95,000.00
Go to top