This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shtije ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq. Ambientet ndodhen në katin përdhe të godinës dhe...

Postuar Jul 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€1,650.00
Tirane

Shitet biznes farmacie ne zonen e Laprakes. Ka siperfaqe 60 m2 te organizuar ne 1 hapesire (open space) dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin zer...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€9,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur në G’juhadol. Dyqani ka një sipërfaqe prej 46 m². ✔Cilësitë e dyqanit: – është i shtruar me...

Postuar Jun 22, 2019  tek Dyqan ne shitje
€90,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. A...

Postuar Jun 22, 2019  tek Dyqan ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m². Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”. Përbëhet nga një...

Postuar Jun 22, 2019  tek Dyqan ne shitje
€24,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Marin Biçikemi”, Sarreq. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet buzë r...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesor...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katë...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin...

Postuar Jul 18, 2019  tek Dyqan ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një magazinë të ndodhur në katin nëntokësor në rrugë të gjanë, afër stadiumit. Ambienti ka sipërfaqe 81 m². Ësht...

Postuar Jul 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€30,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’. Dyqani ndodhet ne katin p...

Postuar Jul 14, 2019  tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në rrugën “Isuf Sokoli”, Zdrale. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar i gjithi në pllak...

Postuar Jul 08, 2019  tek Dyqan ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e ...

Postuar Jul 08, 2019  tek Dyqan ne shitje
€128,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet dyqan tek rruga Kongresi i Manastirit, prane gjimnazit Cajupi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 20 m2 te organ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’). Dyqani ndodhet ne katin ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Go to top