This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33279
€550.00

Apartament me qera tek Blloku!

Postuar Jun 22, 2019 | Vizita: 50
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet nga hapesirat e bollshme dhe mjaft funksionale. Me siperfaqe prej 122 m2 ka ne perberje 2 dhom gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mobiluar dhe teper i rehatshem. I lokalizuar ne nje nga zonat me te mira dhe me cmim per mos tu refuzuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ190619-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Apartamente me qera
€400.00
€300.00
Go to top