This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33284
€32,800.00

Apartament 2+1 për shitje në Rus

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 668
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – salloni

– dy dhoma gjumi

– një banjo

– ballkoni

Cilësite e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë

– salloni dhe njëra dhomë gjumi janë të pajisura me kondicioner

– njëra nga dhomat e gjumit është e shtruar me parket.

Apartamenti shitet i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 40 milion lekë

——————————–————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€98,800.00
€55,000.00
€150,000.00
€55,000.00
Go to top