This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33287
€1,560.00

Duplex me qera tek Kopshti Botanik!

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 257
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera dupleks tek Kopshti Botanik. Dupleksi ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe 260 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me hapesire te bollshme, 1 tualet dhe 1 verande te madhe. Lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme prej druri. I pajisur me sistem chiller, i shtruar me parket dhe mobilim modern. Dupleksi ka ndricim natyral dhe i ngrohte ne pjesen me te madhe te dites. Pamje fantastike nga veranda, mes gjelberimit, vend ideal per te banuar. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe e qete. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ200619-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Oct 30, 2019 tek Apartamente me qera
€420.00
Tirane
Postuar Oct 30, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane
Postuar Oct 30, 2019 tek Apartamente me qera
€330.00
Go to top