This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33288
€200.00

Apartament 1+1 me qira në rrugën “Vaso Kadia”

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 87
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”.

Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë banim.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– verandë.

Cilësitë e apartamentit:

– ka kondicionerë në çdo dhomë

– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

– ka një verandë të madhe.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 200 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€2,000.00
€295.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€165.00
Go to top