This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33289
€250.00

Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni.

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 119
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pranë Bexhistenit.

Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodhet ne katin e III banim.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina

- dhomë ngrënje

- dhomë matrimoniale

- dhomë/depo, e cila mund të bëhet dhomë gjumi

- dy banjo

Cilësitë e apartamentit: - është apartament i ri

- i shtruar i gjithi në pllakë

- ka dritare duralumini të pajisura me grila

- ka sistem kondicionimi në të gjithë apartamentin

- të gjitha paisjet elektroshtëpiake janë të reja

- banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme dhe janë të pajisura me dushe

- ofron pamje të liqenit

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

🏷ÇMIMI: 250 €/muaj

*Në rast se klientët janë të interesuar që të arredohet dhe dhoma tjeter qiraja e apartamentit është 300 €/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€700.00
€450.00
€400.00
Go to top