This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33290
€36,100.00

Apartament 1+1 në shitje përballë Spitalit

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 366
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit.

Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– ballkoni.

Cilësitë e apartamentit: – i gjithë apartamenti është i shtruar me parket

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– ballkoni është i mbyllur

– e pajisur me të gjitha hidrosanitaret e duhura.

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar.

🏷ÇMIMI: 44 milion lekë

—————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Durres
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
€50,355.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
€60,000.00
Go to top