This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33291
€47,500.00

Apartament 1+1 për shitje, Velipojë

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 268
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 63 m² dhe ndodhet në katin e III të banimit.

Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti .

Apartamenti është në proçes ndërtimi dhe parashikohet të përfundojë vitin tjetër.

Për ata që kërkojnë një shtëpi pushimi, ky apartament është zgjedhja e duhur.

🏷ÇMIMI: 47'500 €

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€79,000.00
Tirane
Postuar Oct 25, 2019 tek Apartamente ne shitje
€60,300.00
€73,000.00
€73,700.00
Go to top