This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33293
€100,000.00

Ambient biznesi për shitje në Pedonale

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 253
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi bankën Intesa San Paolo. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m² dhe ka një hapësire të bollshme për ushtrimin e biznesit, ka dy magazina dhe një banjo.

Është i shtruar i gjithi me laminat dhe pllakë, vetrata e jashtme xhami shërben për një reklamim sa më të mire. Vetrata e xhamit që është në të dy anët e dyqanit bën të mundur që të vështrohet direkt nga shkallët. Ambjenti është i pajisur me ndriçim dhe tavan të varur.

Dyqani mund të përdoret për disa lloje aktiviteti, dhe afër ka shumë biznese të tjera të zhvilluara. Ndërtesa ku ndodhet dyqani është e pozicionuar në qendër të Shkodrës, në një zonë shumë të frekuentuar.

🏷ÇMIMI: 100'000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€185,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€70,000.00
Go to top