This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33295
€165.00

Apartament 2+1 me qira në Rus.

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 113
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e katërt (IV).

Përbëhet nga: - salloni dhe kuzhina

- dy dhoma gjumi

- një banjo

- një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - eshte i rikonstruktuar

- i mobiluar me kushte bashkëkohore

- dhomat e gjumit janë të shtruara me parket

- ka dritare duralumini të pajisura me grila

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€400.00
Tirane
Postuar Oct 30, 2019 tek Apartamente me qera
€420.00
Tirane
Postuar Oct 30, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane
Postuar Oct 30, 2019 tek Apartamente me qera
€330.00
Go to top