This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33296
€125.00

Apartament 1+1 me qira në Rus.

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 232
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus .

Apartamenti ka sipërfaqe 58 m² dhe ndodhet në katine katërt (IV).

Përbëhet nga: - salloni dhe kuzhina

- një dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- ka dritare duralumini

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitare

- ofron pamje nga rruga kryesore

Apartamenti ofrohet me qira pjesërisht i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
€1.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane
Postuar Oct 15, 2019 tek Apartamente me qera
€700.00
Go to top