This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #33297
€24,000.00

Dyqan për shitje te shkolla “Martin Camaj”

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 162
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me sipërfaqe 22.4 m².

Ambienti ndodhet në katin e parë pranë shkollës “Martin Camaj”.

Përbëhet nga një banjo dhe është i shtruar me pllaka.

Dyqani është i rikonstrukturuar, i përtshtatshëm për zyra.

Ka vetratë xhami, grilë elektrike, me kapotë të jashtme për termoizolim.

Ka instalime të reja dhe ndriçim të jashtëm.

🏷ÇMIMI: 24’000 €

———————————————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€70,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€185,000.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Shkoder
Postuar Oct 16, 2019 tek Dyqan ne shitje
€40,000.00
Go to top