This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🏡Jepet me qera Objekt Biznesi sip 45m2 💶 Cmimi 45.000 leke/muaji, diskutohet 🎯 Ndodhet ne L. Rus Shkoder Cel.0692883398

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥 📍Ndodhet prane Harkut te Berdices Shkoder 📐Sip 50m2 ✅Mund te kete opsion Shitje 💶cmimi 49.000 leke ☎️Kontakto Agj...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej. Dyqani pozicionet ne katin...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë. Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërt...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€160,000.00
Shqiperi

Ambjenti ka siperfaqe totale 1680 m2, ndodhet buze rruge. Cmimi eshte 550.000 i diskutueshem. per me shume informacion apo vizite ne prone na konta...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€550,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Rruga e Zallit, Kodra e Diellit. Ështe 3+1, 142 m2, ndodhet ne nje ambjent shume favorizues per aktivitete Biznesi. Per me shum...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€400.00
Shqiperi

Trajtim me shushunja per nje game te gjere semundjesh: Varice hernie diskale spondiliatroz raumatizem pucra akne kembe te ftohta dhe te nxhehta ekz...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
Tirane

Ambjenti ndodhet prane Pallatit me shigjeta. Ështe 101.5 m2 dhe ka lartesi3.5m. Ështe i pajisur me dokumentacionin perkates. Cmimi eshte 110.000 eu...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€110,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Shallvaret dhe ka funksionuar si Restaurant Kinez. Ështe 142,5 m2 dhe ndodhet ne katin perdhes te nderteses. Per me shume infor...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€498,700.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane Rruges se "Laknasit" ne Autostrade. Ështe 1000 m2 dhe ndodhet ne katin trete te ndeerteses. Ështe i pajisur me Dokumentacion...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€3,000.00
Tirane

Jepen me qera Magazina ne Autostraden km 6. Kemi 3 Ambjente : 1- ne katin e pare eshte 300 m2, jepet me qera 1200 euro ne muaj. 2- ne katin e trete...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€1,200.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane rruges Hamdi Pepa, eshte e perbere nga nje magazine dhe nje ambjent parkiming. Jepen me qera bashke po sipar deshires dhe te...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€1,650.00
Tirane

Ambjenti Aktualisht eshte Bar-Piceri, eshte 100 m2, i organizuar ne dy kate: Kati i pare eshte 60.5 m2 ndersa Kati i dyte eshte 40.2 m2. Ndodhet ne...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent shum i pershtatshem per Mag...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€900.00
Shqiperi

Bisnesi ne fjale eshte qender estetike dhe ndodhet ne Bllok. Ambjenti i brendshem ka nje siperfaqe prej 163 m2, i organizuar ne 6 dhoma estetike, 2...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€20,000.00
Tirane

Ambjenti per biznes ndodhet ne Bllok prane Rruges "Andon Zako Çajupi". Me pare Ka Funksionuar si "Laborator Mjekesor". Ështe Ambjent i pershtatshem...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€2,650.00
Tirane

Ambjenti eshte nje ndertese 6 kateshe + 1 kat Garazh, mund te perdoret per zyra, magazine. Ndertesa ndodhet ne Autostraden TR-DR dhe eshte 3700 m2....

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€15,000.00
Shqiperi

Vila bashke me token ndodhen ne zonen Sauk i Vjeter, prane unazes se re. Vila ka nje siperfaqe prej 80 m2, eshte e organizuar: 1- Kati i pare eshte...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€200,000.00
Tirane

1. Targa të zgjedhura 001 2. Km 220.000 e përdorur vetëm nga 1 person në Shqipëri ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€14,500.00
Tirane

Magazina ndodhet ne zonen e Ali Demit, eshte 270 m2 dhe perbehet nga nje hapesire e madhe, 1 zyre dhe 1 tualet. Ndodhet ne katin 0 dhe eshte e pers...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€550.00
Go to top