This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #33300
€700.00

Zyre me qera tek Pazari i Ri!

Postuar Jun 24, 2019 | Vizita: 84
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet ambient per zyra me qera tek Pazari i Ri. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne 2 ndarje dhe 2 tualete. Ambienti mund te ndahet dhe ne 2 zyra, te cilat jane te pajisura me sistem kondicionimi, aspirim, hyrja eshte vetem per bizneset dhe jo me banoret. I pajisur me fasade xhami ku mund te reklamoni dukshem biznesin tuaj dhe me pamje nga rruga kryesore. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ240519-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€650.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Zyre me qera
€210.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Zyre me qera
€300.00
Tirane
Postuar Jul 10, 2019 tek Zyre me qera
€350.00
Go to top