This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #33310
€33,000.00

Biznes për shitje në Shirokë

Postuar Jul 04, 2019 | Vizita: 22
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirokë.

Ambienti ndodhet pranë rrugës kryesore.

Ka një ndërtim shumë cilësor, bashkëkohor dhe totalisht funksional.

Ndahet në dy ambiente kryesore: ambienti i shërbimit dhe ambienti i kuzhinës.

- Ambienti i shërbimit është i përbërë nga tavolina me një shpërndarje dhe dekorim me shumë shije.

- Ambienti i kuzhinës ka të gjitha paisjet më bashkëkohore në funksion të plotë.

- Ka edhe dy banjo të kompletuara me hidrosanitaret e duhura.

Biznesi përfshin edhe një ambient të jashtëm mes gjelbërimit duke ofruar mundësinë e shfrytëzimit të një bari me një pamje realksuese nga liqeni i Shkodrës.

Ambienti ka një sistem kondicionimi dhe aspirimi qendror shumë cilësor dhe mjaft të kushtueshëm.

Ambienti ofron mundësi zhvillimit të biznesit.

🏷ÇMIMI: 33'000 € *Brenda çmimit të shitjes është i përfshirë dhe qiraja për 1 vit*

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jun 25, 2019 tek Te ndryshme
€595,000.00
Shkoder
Postuar Jul 04, 2019 tek Te ndryshme
€1,500.00
Tirane
Postuar Jul 04, 2019 tek Te ndryshme
€20,000.00
Shkoder
Postuar Jul 08, 2019 tek Te ndryshme
€410.00
Go to top