This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #33331
€163.00

Apartament 1+1 me qira në Parrucë.

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 100
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V).
Përbëhet nga: – salloni
– kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit)
Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me parket
– dritaret janë duralumini dhe kanë grila
– ofrohet me qira i mobiluar

🏷ÇMIMI: 20’000 lekë/muaj
————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€600.00
Tirane
Postuar Oct 16, 2019 tek Apartamente me qera
€800.00
€350.00
€500.00
Go to top