This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #33341
€40,000.00

Apartament 1+1 në shitje tek Ura Dervishbeg.

Postuar Oct 16, 2019 | Vizita: 347
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë Ura Dervishbeg.

Apartamenti ka sipërfaqe 59 m² dhe ndodhet në katin e shtatë banim.

Përbëhet nga: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- dritaret janë duralumini të pajisura me grila

- ka dyer druri

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

- ka kondicioner në sallon.

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar.

ÇMIMI: 40'000 € i arreduar

ÇMIMI: 38'000 € i pa arreduar

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€105,000.00
€120,000.00
€220,000.00
€110,000.00
Go to top