This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit te Ri. Zyra ndodhet ne kat te 2-te, te nje qendre biznesi me akses ne rruge kryesore. Esh...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€580.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre prane Blv. Gjegj Fishta. Ambienti ndodhet ne kat te 5-te, te nje pallati te ri me siperfaqe 82m2. Ka ne perberje 3 ndarj...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra prane Presidences. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarje me vetrate xh...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe 135 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarj...

Postuar Jun 07, 2019  tek Zyre me qera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka hapesire te bollshme me siperfaq...

Postuar May 31, 2019  tek Zyre me qera
€1,300.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne nje nga zonat me te preferuara, tek Blloku. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te...

Postuar May 30, 2019  tek Zyre me qera
€2,700.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira objekt komercial 📐sip ndertimi 40m2 🎯Ndodhet ne qender, Shkoder 🛁 1 wc 💶 cmimi 30.000 leke /muaji 📌Fiksoni taki...

Postuar May 28, 2019  tek Zyre me qera
€1.00
Tirane

Tek rruga Kavajes ngjitur me Kishen jepet me qera ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re me siperfaqe 120 m2. Eshte i organizaur ne 3 n...

Postuar May 24, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera zyre luksoze ne zonen e Bllokut. Zyra ka siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Eshte i ndare ne 2 ambiente...

Postuar Jun 18, 2019  tek Zyre me qera
€1,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe nd...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Go to top