This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet ambient per zyra me qera tek Pazari i Ri. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ...

Postuar Jun 24, 2019  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera zyre luksoze ne zonen e Bllokut. Zyra ka siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Eshte i ndare ne 2 ambiente...

Postuar Jun 18, 2019  tek Zyre me qera
€1,800.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe 135 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarj...

Postuar Jul 15, 2019  tek Zyre me qera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume...

Postuar Jul 14, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume...

Postuar Jul 10, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut. Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dh...

Postuar Jul 10, 2019  tek Zyre me qera
€410.00
Tirane

Jepet me qera apartamenti per zyre ne Rr. Nikolla Tupe, prane LSI ne Bllok. Ambjenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues, me siperfaqj...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€300.00
Tirane

Jepet zyre me qera ne Bllokun Vasil Shanto. Ambjenti ka siperfaqe 28m2, ne katin zero te nje pallati te ri. Ndodhet ne rruge dytesore. I pajisur me...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€210.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 1-re me siperfaqe 140m2. Eshte e organizuar ne 3 ndarje. Ambient i shtruar me parket,...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€2,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne zonen e Don Boskos. Zyra ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri buze rruge kryesore me orientim Jug-Perendim. Ka siperfa...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne zonen e Bllokut, Rr." Ibrahim Rugova". Ambienti ka siperfaqe 200m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri....

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Rr. "Hoxha Tahsim". Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate me siperfaqe totale 100m2. Ambienti eshte i pajisur me...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€650.00
Tirane

Jepet me qera zyre prane Sheshit Willson. Zyra ndodhet ne kat te 3-te me siperfaqe 49m2 i organizuar ne 3 ndarje. Eshte e pajisur me fasade xhami. ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera apartamenti per zyre tek Blloku. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te nje vile dy kateshe, me siperfaqe 100 m2. Eshte i organizuar ne ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra tek rruga Sami Frasheri, Bllok. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 350 m2. E organizuar ne 4 ndarje, 2 tua...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€4,900.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne Qender prane Piaces. Ambienti eshte apartament 2+1, ne kat te 1-re me siperfaqe 90m2. Eshte i pajisur me ambient kuzh...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Bllokut. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambiente t...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€800.00
Tirane

Tek rruga Kavajes ngjitur me Kishen jepet me qera ambient per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re me siperfaqe 120 m2. Eshte i organizaur ne 3 n...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe nd...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Go to top