Home  » Automjete  » Vetura

Shes makina, Shes makina, Shes makina, Shes makina

Postuar Nov 11, 2008 | Vizita: 5713 | Referenca Nu: #0523

€0.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Offering

Tiranë dhjetera makina ne shitjeLand Rover Discovery - 1996 - 000 - 10.500 Euro - - jeshilenebojeqielliperlato
TDI ES 4X4,me aksesore ekstra,tapiceri lekure,telefon,SRS,airbag,kondicioner,disqe alumini,alarm fabrike,xhama te erret elektrike,6+1,i ardhur nga Gjermania,pa dogane,ne gjendje shume te mire,parakolp,pedaline inoksi.tel.0692088996/0683030130

Mitsubishi Pajero - 1994 - 000 - 8.500 Euro - - grimetalizato
4x4,5+2 vende,kondicione,ABS,tavan qe hapet,CD me karikator,4 porta,e sapoardhur nga Italia,pa dogane,ne gjendje shume te mire.tel.0682278681

Citroen Xantia - 1995 - 000 - 2.700 Euro - - ezezemetalizato
Kondicioner,airbag,antifurt,ABS,xhama elektrike,pa dogane.tel.0692117742

Peugeot 406 - 1997 - 000 - 7.500 Euro - - vishnjemetalizato
Full-option,sistem sigurie me kod te brendshem,dopio airbag,kondicioner,ne fjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,targa TR-K,e sapoardhur nga Gjermania.tel.0682152421

Renault Megan - 2005 - 000 - 7.500 Euro - - grimetalizato
1.5 me nafte,full optional,ndezje me karte,i sapoardhur,targa te huaja,ideale per femra.tel.0682628221

Lancia Delta - 1996 - 000 - 3.100 Euro - -
Benzine+gaz,klima,disqe alumini,aspekt sportiv,gjendje perfekte motorrike,estetike,dhe xhenerike,konsum minimal,pa dogane.tel.0692595599

Alfa Romeo . - 1997 - 000 - 3.800 Euro - - ekuqe
Kondicioner,benzine,dokumenta Italiane,e sapoardhur nga Italia,pa dogane.tel.0692106005

Fiat Super Croma - 1994 - 000 - 1.000 Euro - - grimetalizato
Kondicioner,dokumenta Italiane,benzine.tel.0692372630

Ford escort - 1995 - 000 - 1.500 Euro - - kafeeerret
Benzine,kondicioner,dokumenta italiane,pa dogane.tel.361215/0692768624

Volvo - - 1989 - 000 - 3.000 Euro - - grimetalizato
Benzine,station vagon,targa DR.tel.0682189360

Jeep Nissan - 1996 - 000 - 9.000 Euro - - vishnje
Me nafte,pa dogane,dokumnta angleze.tel.0692649311

Mercedes-Benz 200 - 1989 - 000 - 3.000 Euro - - ekuqe
Pa dogane,i sapoardhur nga Gjermania.tel.0682358326.

Toyota Runer - 1992 - 000 - 5.600 Euro - - jeshilemetalizato
4x4,me 5 porta,xhama elektrike,ABS,ne gjendje shume te mire pune,e sapoardhur,pa dogane.tel.0692897072

Peugeot 106 - 1995 - 000 - 1.500 Euro - - ekuqe
Ne gjendje shume te mire.tel.0692943333.

Citroen Xantia - 1995 - 000 - 2.700 Euro - - ezeze
Nafte,kondicioner,airbag,antifurt,ABS,xhama elektrike,pa dogane.tel.0692117742.

Renault Megano - 1996 - 000 - 4.000 Euro - - jeshilemetalizato
Benzine,kambio automatike,kondicioner,ABS,airbag,timon hidraulik,5 dyer,motorr 1.6,antifurt,i ardhur nga Gjermana,pa dogane.tel.0692881664

Lancia Tema - 1994 - 000 - 1.200 Euro - - gri
Kondicioner,ABS,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,dokumenta italiane.tel.0682451275

Alfa Romeo 155 - 2000 - 000 - 1.800 Euro - - grimetalizato
2000,me benzine,ABS,klima,dokumenta italiane.tel.0692664856.

Fiat Tempra - 1996 - 000 - 1.800 Euro - - vishnje
Kondicioner,motorr 1.9,nafte,dokumenta te rregullta italiane.tel.361215/0692768624

Ford Mondeo - 1997 - 000 - 2.400 Euro - - blumetalizato
Nafte,dopio airbag,kondicioner.tel.361215/0692768624

Volvo - - 1989 - 000 - 3.000 Euro - - grimetalixato
Benzine,station vagon,targa DR.tel.0682189360.

Opel como - 1996 - 000 - 5.000 Euro - - ebardhe
1+1,me dogane,targa DR+C,2 airbag,ne gjendje shume te mire.tel.0692109395.

BMW 324 - 2002 - 000 - 10.000 Euro - - gri
Me nafte,me dokumenta te rregullta,targa italiane,pa dogane,i sapoardhur.tel.0692193247.

Volkswagen Golf 4 - 2000 - 000 - 10.900 Euro - - bluehapur
Kondicioner,4 airbag,ABS,4 xhama elektrike,pasqyra elektrike,motorr 1,4,benzine,,i sapoardhur nga Gjermania,dogane.tel.0692966664.

Mercedes-Benz 180 - 1994 - 000 - 8.000 Euro - - ebardhe
Benzine+gaz,ABS,kondicioner,air bag,antifurt,xhama elektrike,dogane,dokumenta te rregullta,ne gjendje te shkelqyer teknike.tel.0682064880

Scooter - - 1998 - 000 - - - blumetalizato
150cc,teper i vecante per llojin e vet,gjendje motorrike dhe elektrike shume e mire,tapiceri shume e mire,targa dhe dokumenta te rregullta per jashte shtetit.Shitet per arsye ekonomike.tel.0692733380.

Volvo - - 1981 - 000 - 1.150 Euro - -
52 vende,kondicioner,dokumenta te rregullta,taksa te paguara deri ne Gusht'06.tel.0682514486

Volkswagen Furgon - 2004 - 000 - 22.000 Euro - 48000 Km -
8+1,me dokumenta te rregullta dhe dogane te paguar,shitet per arsye emigrimi.tel.0682986182

Man kamion - 1993 - 000 - 11.000 Euro - -
Me dokumenta te rregullta,aktualisht punon ne linjen Gjermani-Shqiperi,ne gjendje shume te mire.tel.0682045218

Iveko Transport - 1997 - 000 - 3.000 Euro - - ebardhe
Me nafte,me dokumenta hollandeze,i sapoardhur.tel.0692832573

Mercedes-Benz 220 E Classic - 1997 - 000 - 1.200 Euro - - everdhe
Klima dhe shume extra,me dogane te paguar,shitet per arsye emigrimi.tel.0692997810

Yamaha MKB Scuter - 2000 - 000 - 1.000 Euro - - blu
Pothuajse i ri,50cc,dokumenta te rregullta.tel.0692462051

Mercedes-Benz 613 - 1983 - 000 - - -
30 vende,targa TR-H.tel.0682227722

Chrysler - - 1995 - 000 - 5.000 Euro - - ebardhe
7+1 vende,Turbi Diesel,2.500cc,kondicioner,airbag,targa italiane,pa dogane,ne gjendje te shkelqyer mekanike dhe xhenerike.tel.230182/0682389202

Mercedes-Benz L 508 DG - 1984 - 000 - - - blu
2+1 vendesh,pesha pa ngarkese 2.755 kg,pesha me ngarkese 5.190 kg,nafte ,me zgara te levizeshme per transport xhami,dokumenta per jashte shtetit.tel.0692083246/368619

Renault Kango - 1999 - 000 - 6.300 Euro - 120000 Km - ebardhe
Nafte,targa TR-K,ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike,radio kasetofon,ABS,xhama elektrike.tel.0692095239

Mitsubishi - - 1996 - 000 - 12.300 Euro - - gri
Kambio automatike,kondicioner,dogane,dokumneta te rregullta edhe per jashte shtetit.tel.0682135027

Peugeot 306 - 1995 - 000 - 2.000 Euro - - ezeze
Diesel,disqe alumini,xhama elektrik,e hapur lart,CD,dokumenta gjermane.tel.0682626267

Citroen Picaso Xara - 2000 - 000 - 10.000 Euro - 50000 Km - bizeleelehte
Kondicioner,ne gjendje shume te mire.tel.364307/227820

Renault Clio - 1995 - 000 - 4.000 Euro - - gri
Motorr 1,4,tek dere,hapje me pult,disqe,xhama elektrike,tiomon hidraulik,gjendje shume te mire pune,targa TR-L,dokumenta dhe siguracion te paguar per nje vit.tel.0692318928

Alfa Romeo 147 - 2004 - 000 - 6.500 Euro - - grimetalizato
16v,diesel,full-option.tel.0692087987

Lancia Kappa - 1995 - 000 - 2.500 Euro - - ezeze
Gjendje shume te mire,kondicioner,dopio air bag,ABS,benzine.tel.0682120024

Fiat Punto - 1996 - 000 - 1.800 Euro - - blumetalixato
Benzine,kondicioner,2 airbag,timon hidraulik,me 3 porta,motorr 1.4.tel.0692714464

Ford Escord - 1987 - 000 - 1.200 Euro - -
Benzine,gjendje shume te mire motorrike,dokumenta te rregullta Zvicerane.tel.0692257149

Volvo 460 - 1995 - 000 - 4.500 Euro - -
Turbo diezel,targa DR-D,kondicioner,ne gjendje shume te mire,shitet per arsye emigrimi.tel.0692465572

Opel Omega - 1995 - 000 - - - grimetalizato
Kondicioner,marshe automatike,e targuar.tel.0682036462

Audi A6 - 1997 - 000 - 11.000 Euro - - ezeze
Portobagazh,nafte,2.5cc,full option,dokumenta te rregullta.tel.0683073992

BMW 525 - 1994 - 000 - 5.500 Euro - - blueerret
TD,kondicioner,,ABS,tapiceri meshin,xhama elektrik,dokumenta te rregullta,ne gjendje te mire,targa TR-H.tel.0692882777

Volkswagen Passat - 2001 - 000 - 15.000 Euro - 29000 Km - blu
TDI.full opsion.tel.0682152676

Mercedes-Benz C180 - 1996 - 000 - 8.800 Euro - - grimetalizato
2 air bag,klima,kasetofon Sony,bagazhiere me 10 CD,celes me pult,origjinal,targa TR,me dokumenta te rregullta per jashte shtetit.tel.068215634

Land Rover - - 1998 - Tirane - 20.000 Euro - - ezezematalixato
Nafte,kondicioner,dopio ai,parakolp,shkallet dhe mbajtesja e gomes jane inoks,xhama dhe baxha elektrike,disqe sportive,gjendje perftkte,targa TR 4444K.tel.0682087343

Mercedes-Benz Elegance - 1998 - Tirane - 10.500 Euro - - ezeze
TDI,tip tronik,kambio automatike,sedilje lekure,clima,pa dogane,i sapoiardhur nga Gjermania.tel.0682252044

Range Rover - 1997 - Tirane - 10.000 Euro - - jeshile
TD 2.5,kambio automatike,sedilje lekure,dokumenta te rregullta,taksa te paguara,ne gjendje te mire teknike.tel.229124/227820

Opel Zafira - 2002 - Tirane - 9.000 Euro - 54000 Km - blu
Nafte,me dokumenta te rregullta,kondicioner,full optional.tel.0682361510

Peugeot 306 - 1994 - Tirane - 2.000 Euro - - ezeze
Me benzine 1,6,full optional,5 porta,pa dogane.tel.0692789261

Renault Clio - 1994 - Tirane - 1.600 Euro - -
1.2 benzine,4 dyer,timon hidraulik,mbyllje qendrore,xhama elektrik,tapiceri,motorr,pjeset xhenerike ne gjendje shume te mire,konsum minimal,siguracion 1 vit i paguar,me dokumenta italiane.tel.0682220175

Alfa Romeo GTV Spider - 1995 - Tirane - 3.000 Euro - - ezezemetalixato
2000 teinspark,full optional,pa dogane.tel.0692080012

Fiat Bravo - 1997 - Tirane - 1.800 Euro - - ezezemetalizato
1.3 cc,disqe sportive,dokumenta italiane,siguracion i paguar per 1 vit.tel0682157285

Mercedes-Benz Avangarde - 2001 - Tirane - 19.000 Euro - - blueerret
Airbag,ABS,full option,kompjuter on bord,navigator,tapiceri gri e hapur,disqe alumini,320 CDI,dokumenta te rregullta per jashte shtetit.tel.0682067180

Ford escort - 1995 - Tirane - 1.500 Euro - - kafeeerret
Benzine,kondicioner,dokumenta italiane,pa dogane.tel.361215/0692768624

Volvo 540 - 1996 - Tirane - 4.000 Euro - - ekuqe
Me benzine,2000,dokumenta italiane,16v,full optional,e sapoardhur.tel.0682260720

Opel corsa - 1996 - Tirane - 3.900 Euro - - vishnjemetalizato
1,4 benzine,kamio automatike,dopie airbag,disqe alumini,me dogane te paguar,sapo ardhur nga Gjermani,timon hidraulik,ne gjendje shume te mire.tel.0682122474

BMW 524 - 1991 - Tirane - 5.000 Euro - - ebardhe
Kondicioner,disqe alumini,sedilje lekure,CD,targa TR,me nafte,dokumenta te paguara deri ne Gusht 2006.tel.0692700105

Volkswagen golf 4 - 1998 - Tirane - 6.700 Euro - 180000 Km - ezeze
TDI,kamio automatike,2 porta,sportiv,disqe 16,navigator,TV,motorr 1.9,pa dogane.tel.0682697540

Mercedes-Benz 250 - 1995 - Tirane - 9.000 Euro - - ezeze
E-Class,portobagazh,kondiciner,gjendje shume e mire,targa Gjermane,dogane e paguar.tel.0692087342

Honda civic - 1997 - Rr.irfan tomini - 3.700 Euro - 108000 Km - ezeze
honda civic ne gjendje shume te mire,me benxine e vitit 97 me dokumenta te rregullta dhe targe tr.xhema elektronike ajer te kondicionuar etj
262739


Shitet Benz 300 E Class,Diesel, viti 94,kambio automatike,ngjyre gri metalizato,kondicioner,targa gjermane,me dogane.Cmimi 11.000euro.Tel:0692087342

Shitet Benz 220 Diesel,kambio automatike,kondicioner,ngjyre e zeze,viti 98,targa gjermane,me dogane.Cmimi 11.000euro.Tel:0692547438

Shitet Benz ML 320,viti 99,benzene,ngjyre gri metalizato,full optional,me dogane,targa TR-J.Cmimi 14.000euro.Tel:0682152421

Shitet Benz E-220,4 feneresh,viti 00,ngjyre gri metalizato,142.000km,6 airbag,ABS,ESP,me dogane,disqe alumini,targa DR-D.Cmimi 15.500euro.

Tel:0692401006

Shitet Benz CLG 200,viti 88,full extra,ngjyra blu metalizato.Cmimi 12.000euro.

Tel:0682073477

Shitet Benz Elegance 250 TD,CD,navigator,airbag,ABS,baxho,kambio automatike,xhama elektrike,ngjyre gri metalizato,targa TR.Cmimi 12.500euro.

Tel:0692078200

Shitet Benz 220 TDI,viti 02,ngjyre e zeze,2 dyer,kondicioner,ABS,6 airbag,sedilje lekure e zeze,dokumenta italiane.Cmimi 16.000euro.Tel:0692869651

Shitet Benz Clase 5, 220 CDI ambiente,viti 02,full optional,gri metalizato,kambio automatike,pa dogane.Cmimi 17.000euro.Tel:0682278608

Shitet Benz 320 TD Rexhina,gri,viti 01-02,targa TR,me dogane.Cmimi 30.000euro.Tel:0692290402

Shitet Benz 220 E Classic,viti 97,klima,shume extra,I verdhe,me dogane.Cmimi 12.000euro.Tel:0692997810

Shitet Benz E 200 CDI Elegance,4 feneresh,viti 00,gri metalizato,shume ekstra,kambio automatike,190.000km,me dogane.Cmimi 16.200euro.Tel:0692261015

Shitet Benz 220 CDI,viti 01,gri metalizato,pa dogane.Cmimi 15.000euro.Tel:375003

Shitet Benz 300,viti 98,shume extra,me dogane,targa gjermane.Cmimi 14.300euro. Tel:0692604935

Shitet Benz C 220 Elegance SW,nafte,viti 99,blu metalizato,disqe alumini,ABS,ASR,2 airbag,kondicioner,xhama elektrike,10 CD,targa TR-I.Cmimi 12.800euro.

Tel:0692180033

Shitet Benz C 220 CDI Esprit,viti 98,klimatronic,4 airbag,ABS,ASR,SRS,ESP,radio CD,targa TR-K,gri metalizato.Cmimi 12.500euro.Tel:0692087559


Shitet Mercedes Benz Elegancë, Esprit. Viti i prodhimit 1996, me motorr 180, me benzinë, me veshje lëkure, me kondicioner, me dokumenta të rregullta. Çmimi 5000 euro.
0682603753 .

Shitet Mercedes Benz. Viti i prodhimit 1999, me naftë, me dokumenta të rregullta. Çmimi 2000 euro.
0695654785 .

Shiten dokumenta për Mercedes Benz Sllon 350, ngjyrë blu. Çmimi 200.000 lekë.
0692932163 .

Shitet Mercedes Benz E 250, me naftë. Viti i prodhimit 1996, me klima, elektronik, me dopio Airbag, me ABS, 4-fenërsh, i sapoardhur nga Italia. Çmimi 5.700 euro.
0682459114 .

Shitet Mercedes Benz C-200. Viti i prodhimit 1994, me naftë, ngjyrë blu e errët metalizato, me kambio manuale, me ABS, me Airbag, me xhama elektrikë, me disqe alumini, me CD-TV, me dokumenta të rregullta, me targa TR, në gjendje të mirë pune. Çmimi 9.500 euro.
0682320713 .

Shitet Mercedes Benz 190, me naftë. Viti i prodhimit 1987, në gjendje të mirë pune, ngjyrë bojqielli, me targa TR. Çmimi 550.000 lekë.
0692489350 .

Shitet Mercedes Benz 250. Viti i prodhimit 1992, me naftë, ngjyrë kafe metalizato, me kambio manuale, me kondicioner, me ABS, me Airbag, me xhama elektrikë, me dokumenta të rregullta, me targa TR, në gjendje të mirë pune. Çmimi i diskutueshëm.
0692070916 .

Shitet Mercedes Benz 220 Classic. Viti i prodhimit 1998, me naftë, ngjyë gri metalizato, me kambio automatike, me kondiocioner, me ABS, me Airbag, me xhama elektrikë, full ekstra, disqe alumini, me dokumenta të rregullta gjermane, pa doganë, në gjendje të mirë pune. Çmimi 11.000 lekë.
0692118869 .

Shitet Mercedes Benz 250 D, ngjyrë blu, me kambio manuale, me naftë, me portabagazh, në gjendje të mirë pune, me dokumenta të rregullta. Çmimi i diskutueshëm.
0692095770 .

Shitet Mercedes Benz 190 D. Viti i prodhimit 1990, me taksa të paguara për një vit, siguracion kasko, me targa TR-J, në gjendje të mirë pune, me sistem alarmi, me kasetofon CD-MP3, kambio automatike, me timon druri. Çmimi 580.000 lekë. 0682074243 .

Shitet Mercedes Benz. Viti i prodhimit 1998, full optional, me doganë të paguar dhe me dokumenta të rregullta, ngjyrë blu. Çmimi 13.500 euro.
0682228712 .

Shitet Mercedes Benz 200 E Class. Viti i prodhimit 1994, me naftë, ngjyrë e zezë metalizato, me kabmio manuale, me kondiocioner, me ABS, me Airbag, me xhama elektrikë, me disqe alumini, me dokumenta të rregullta, me doganë të paguar, në gjendje të mirë pune. Çmimi i arsyeshëm.
0682121331 .

Shitet Mercedes Benz 200, me kondicioner dhe me dokumenta të rregullta, me targa SH. Çmimi 6.000 euro.
0682071672 .

Shitet Mercedes Benz 200, me motorr 240, në gjendje të mirë pune.
0682047825 .

Shitet Mercedes Benz 200. Viti i prodhimit 1989-1990, ngjyrë jeshile, me dokumenta të rregullta, e aksidentuar. Çmimi 500.000 lekë, i diskutueshëm.
0682691667 .

Shitet Mercedes Benz 200 E, me impiant gazi. Viti i prodhimit 1990-1991, ngjyrë blu e errët, me llaska, me ABS, me kondicioner, me ASD, me disqe alumini. Çmimi 2800 euro.
0682148196 .

Shitet BMW 530, me benzinë. Viti i prodhimit 1992-93, me dokumenta gjermane, ngjyrë blu e errët, sportive, me disqe alumini, me ABS, me klima, me sedilje lëkure të zezë, me stereo Sony. Çmimi 2.400 euro, ose ndërrohet me një Golf 3 me dokumenta të rregullta.
0692059912 .

Shitet BMW 524. Viti i prodhimit 1994, me naftë turbo, ngjyrë e zezë metalizato, me portabagazh, me kambio manuale, me kondiocioner, me ABS, me Airbag x 2, me xhama elektrikë, me disqe alumini, full ekstra, me dokumenta të rregullta italiane, pa doganë, në gjendje të mirë pune. Çmimi 3.300 euro.
0692969555 .

Shitet BMW 524, TDI. Viti i prodhimit 1990, në gjendje të mirë pune, ngjyrë e bardhë, pa doganë. Çmimi 2100 euro.
0682333195 .

Shitet Opel Corsa , me motorr 1.4. Viti i prodhimit 1996, me benzinë, me disqe alumini, ngjyrë vishnje metalizato, me timon hidraulik, ma doganë të paguar, i sapoardhur nga Gjermania, në gjendje të mirë pune. Çmimi 3.900 euro.
0682122474 .

Shitet Opel Astra . Viti i prodhimit 2001, me naftë, në gjendje të mirë pune, me 37.000 km të bëra, full optional, me dokumenta të rregullta dhe për jashtë, me targa TR. Shitet për arsye emigrimi. Çmimi 5.700 euro.
0682020019 .

Shitet Opel Corsa, me motorr 1.4, me benzinë, ngjyrë blu e hapur metalizato, me kambio manuale, me kondicioner, me ABS, me xhama elektrikë, tek derë, me dokumenta të rregullta gjermane, me doganë të paguar, në gjendje të mirë. Çmimi i diskutueshëm.
0682058377 .

Shitet Opel Astra , me motorr 1.4, me benzinë, ngjyrë vishnje metalizato, me kambio manuale, me targa TR, me ABS, me dokumenta të rregullta, në gjendje të mirë pune. Çmimi 500.000 lekë.
0692118869 .

Shitet Opel Astra. Viti i prodhimit 2002, në gjendje të mirë pune, me naftë, me 57.000 km të bëra, full optional, me dokumenta të rregullta për jashtë Shqipërisë. Shitet për arsye emigrimi. Çmimi 4700 euro.
0682020019 .

Shitet Opel Monterey . Viti i prodhimit 1994, turbo interkuler, me motor 3.1, me kondicioner, me ABS, me bagazhier me 10 Cd, ngjyrë blu metalizato, me targa TR,me dokumenta të rregullta. Çmimi 12.000 euro
0682639935 .

Kërkoj të blej dokumenta për Opel Kadet. Viti i prodhimit 1988-1989, me benzinë, jo me portabagazh.
0682047825 .

Shitet Ford Eskort , me motorr 1.6. Viti i prodhimit 1997, me benzinë, me kondicioner, meTR-L, me dopio Airbag, me SRS, me portabagazh, në gjendje të mirë pune. Çmimi 630.000 lekë.
0682330099 .

Shitet Ford Fiesta , me dokuemnatë të rregullta, në një gjendje të shkëlqyer pune, shumë e mirëmbajtur, me disqe sportive, me targa TR.
0682026108 .

Shitet Ford Courier, me motorr 1.8, me naftë, ngjyë vishnje metalizato, me kambio mnaule, me ATP, me dokumenta të rregullta, me doganë të paguar, në gjendje të mirë pune, e përshtatshme transportim malli. Çmimi i arsyeshëm.
0692085110 .

Shitet Audi A 8, TDS, me motor 3000. Viti i prodhimt 2002, me targa italiane.
+393497139260

Shitet Audi 100 SW, me motorr 1.9, TDI. Viti i prodhimit 1992, ngjyrë e zezë, me kondicioner,ABS, me mbyllje qendrore, me xhama dhe pasqyra elektrike, me dokumenta të paguara deri në korrik 2006. Çmimi 6.000 euro.
0682127446 .

Shitet Honda Civic 1.4 E. Viti i prodhimit 1997, me benzinë, me ngjyrë të zezë, me 108.000 km të bëra, në gjendje të mirë, xhama elektrikë, me ajër të kondicionuar, me targa TR dhe dokumenta të rregullta. Çmimi 500.000 lekë.
0682324947 .

Shitet Nissan Mikra, me motorr 1.2, e sapoardhur, në gjendje të mirë pune, me dokumenta italiane. Çmimi 1500 euro. 0682546777 .

Shitet Peugeot 605 SVDT, turbo diesel, me kondiocioner, me sedilje lëkure, ngjyrë gri metalizato. Viti i prodhimit 1991, pa doganë. Çmimi 1.500 euro
0682352896 .

Shitet Toyota Yaris, me benzinë, ngjyrë e kuqe. Viti i prodhimit 2000, me dokumenta të rregullta, e përshtatshme për femra. 0692247500 .

Shitet Seat Arosa, me motorr 1.4, me benzinë ngjyrë gri metalizato, me kambio manuale, me kondicioner, me ABS, me Airbag, me disqe alumini, me dokumenta të rregullta gjermane dhe për jashtë shtetit, pa doganë, në gjendje të mirë pune. Çmimi i arsyeshëm.
0682136288 .

Shitet motorr Honda CN 250 cc, tip Skuter, ngjyre vishnje, me targa, në gjendje të mirë. Çmimi 1200 euro.
0682148196 .

Shitet motorr Honda AX-1 250 cc, 4-kohësh, ngjyrë e bardhë, me dokumenta të rregullta greke. Çmimi 1.100 euro, i diskutueshëm.
0682780650 .

Kërkoj të blej dokumenta për Fuoristradë Opel Frontiera. Viti i prodhimit 1993, me motorr 2.3, ngjyrë jeshile.
0692779804 .

Shitet Fouristradë Land Craisler 100. Viti i prodhimit 2002, me kondicioner, me targa angleze, me dokumenta të rregullta për jashtë shtetit, ose ndërrohet me një Mercedes Benz.
0682929900 .

Ndërrohet furgon malli 5+1 Mercedes SPR, me Opel Zafira.
0682417351 .

Shitet Kamion Mercedes Benz 14-17. Viti i prodhimit 1988, me karroceri të gjatë 7m, e mbuluar me tendë, e sapoardhur nga Gjermania, me dokumenta të rregullta gjermane, pa doganë , në gjendje të mirë pune. Çmimi 600.000 lekë.
0682409338 .

Shitet Volkswagen Caravello(furgon), në gjendje të mirë pune, i sapoardhur nga jashtë. Çmimi 6000 euro.
0682188315 .

Shitet Ford Tranzit 8+1. Viti i prodhimit 1990, me targa të verdha TR, me leje transporti për një vit, në gjendje të mirë pune. 0682410457 .

Informacionet për kontakt
Emri: alfred lacaj
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.