shtepi private ne korce

Postuar Jul 31, 2010 | Vizita: 1990 | Referenca Nu: #5913

€0.00

Zona:   Korce
Lloji i postimit:   Offering

shitet shtepi private 3 kateshe ne qender te korces 


siperfaqja 270 m2 extra obor 44 m2 


kati pare mund te perdoret si magazine 


kati 2 eshte i paisur me 2 dhoma sallon kushine banjo koridor 


kati 3 papafingo 


nr tel:00302310628548 cel 00306996773109

Informacionet për kontakt
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Shtepi Vile ne shkoder

Shtepi Vile ne...

Shkoder
€0.00
Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 3 + Papaingo, 74 m²+ 74m2 OKAZION 55.000 Euro .

Durres, shes...

Durres
€55,000.00
Okazion Beautifull Villa ,

Okazion Beautifull...

Shqiperi
€0.00

Shitje apartament...

Tirane
€1,250.00