Home  » Automjete  » Vetura

shes makine Volkswagen parati Viti 2006

Postuar Sep 16, 2010 | Vizita: 1306 | Referenca Nu: #6158

€0.00

Zona:   Tirane
Lloji i postimit:   Offering

Karburanti: Benzin,gaz
Ngjyra.....: vishnje
Kamjo......: manual
Ftohja.....: klima
Fuqia KW..: 74
KM.........: 38000

Okazion;;;;Shes Volkswagen Parati portobagazhd...viti prodhimit 2006...benzin....1.6 .dhe 
gaz...me 36.000 kilometra ne gjendje perfekte......me dogane,,,,targa tr dhe te gjitha taksatn e paguara,,,,,,,,

Cel. : 0672089078

Informacionet për kontakt
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

Super okazion Peugeot 206

Super okazion...

Shqiperi
Apple Magic Trackpad - 90 USD .:

Apple Magic...

Shqiperi
€90.00
Mercedes-benz S320 CDi

Mercedes-benz S320...

Tirane
€0.00
Audi A6 3.0

Audi A6 3.0

Korce