This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍Ish 5 heronjte,kati -1 Sipërfaqe: 📏 600 m² Cilesite e Ambjentit: - Mund të shfrytëzo...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me: sipërfaqe:📏 85 m² adresë: 📍 Kryqezimi te Prek Cali,kati (I) banim Përbëhet nga: 🛋 sallo...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente me qera
€204.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 2+1 me: sipërfaqe:📏 91 m² adresë: 📍 Enoteka ne G'jhuadol,kati (III) banim Përbëhet nga: 🛋 sa...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente ne shitje
€72,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese:📍 rruga“Dasho Shkreli”. Sipërfaqe :📏68 m² Cilesite e ambjentit: -ndodhet pranë rrugës...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€204.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍 Prek Cali,kati (-1) Sipërfaqe:📏170 m². 💶ÇMIMI: 50'000lekë/muaj ——————————– 📌Të int...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nje vile me: Sipërfaqe:📏 450 m² Adresë: 📍 Truma,rruga ''Hysej'' Përbëhet nga: 🛋 salloni, 🍴 kuzhina 🛏 gjashte...

Postuar Jan 14, 2021  tek Shtepia me qera
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me: Adrese: 📍 Instituti Sipërfaqe:📏150 m²,kati (-1). Mund te shfrytezohet si lokal Ka banjo Ambienti ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€820.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me: Sipërfaqe: 📏62 m², Adrese:📍 Rruga ''Bulevardi Mehmet Pashë Plaku'',Perash Cilesite e dyqanit: -Eshtë...

Postuar Jan 14, 2021  tek Dyqan me qera
€326.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje nje apartament 2+1 me: Adrese: 📍Rruga ''Gurakuqeve''. Sipërfaqe 📏102.4 m², kati i trete (III) banim Përbëhet ng...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente ne shitje
€89,500.00
Tirane

Me vendndodhje në qendër të Tiranës, përballë gjimnazit "Sami Frashëri", shitet okazion 1+1+ballkon, 59.80 m2, në katin e 4-t banim, në një godinë...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,380.00
Tirane

Shitet okazion apartamenti 2+1, ne katin e 3-të banim, me cilesi te larte ndertimi dhe ideal për familjen tuaj. Ofrohet me cmim promocional 900 eur...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente ne shitje
€900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me: Sipërfaqe: 📏169m² secili kat, Adrese:📍 Instituti Perbehet: Kati dyte:...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me: Sipërfaqe:📏 87 m² Adresë: 📍 Spitalet,kati (IV) banim Përbëhet nga: 🛋 salloni, 🍴 kuzhin...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private 2+1 me: Adrese: 📍rruga “Shasi”. Sipërfaqe: 📏420 m² nga ku 125 m² është sipërfaqja e shtëpisë. ✅Shtë...

Postuar Jan 14, 2021  tek Shtepia ne shitje
€81,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me: Adrese: 📍rruga "Tafiliceve" . Sipërfaqe:📏 70 m², katin e tete (VIII). Përbëhet nga: 🛋 sa...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente me qera
€162.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtepi private+truall me: Adrese: 📍Perash tek Isa Boletini Sipërfaqe: 📏trualli 177.7 m², shtëpia private dy-katë...

Postuar Jan 14, 2021  tek Shtepia ne shitje
€56,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira me një ambient biznesi me: Adrese: 📍Kolaudimi Sipërfaqe:📏 80m² Cilesite e ambjentit: -ndodhet në katin e parë buzë r...

Postuar Jan 14, 2021  tek Te ndryshme
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me: Adrese: 📍Vermosh,perballe doganes Sipërfaqe: 📏5000 m² . Ndodhet buze rruges. Toka gëzon dokumentacio...

Postuar Jan 14, 2021  tek Toke ne shitje
€100,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me: Sipërfaqe:📏 83m² Adresë: 📍 Rus Axhagiq,kati (III) Përbëhet nga: 🛋 salloni, 🍴 kuzhina 🛌...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente me qera
€204.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron shitje një apartament 1+1 me: Adrese: 📍Bahce te Cakajve Siperfaqe:. 📏 54 m², kati i dyte (II) Përbëhet nga: 🛋 salloni 🛌 ...

Postuar Jan 14, 2021  tek Apartamente ne shitje
€30,000.00
Go to top