This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

OKAZION!!! Shitet Apartament 1+1 ne "Yrshek" prane rruges Budi. Apartamenti eshte me orientim nga Jugu. Ështe 58 m2 dhe ndodhet ne katin e trete te...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€22,600.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne "Komune te Parisit" dhe eshte 2+1, 100 m2 . Ështe i organizuar ne 3 ambjente(dy prej te cilave me parket), 2 tualete, 1 soxh...

Postuar Oct 30, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira ambient per zyra prane 21 Dhjetorit. I perbere nga 4 ndarje: verande, ambient kuzhine dhe 2 tualete. Ne nje zone shume te preferuar d...

Postuar Oct 30, 2019  tek Dyqan me qera
€1,800.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 me nje mobilim mjaft cilesor dhe komod me paisje te reja dhe shume moderne. Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiran...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne "Bllok" Zonen me te mire dhe me te preferuar te Kryeqytetit. Ambjenti eshte 130 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 d...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€309,000.00
Tirane

Jepet vile me qira ne zonen e Tregut Elektrik. Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine ngrenie dhe 2 tualete. Ne te gjitha amb...

Postuar Oct 30, 2019  tek Shtepia me qera
€1,100.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane Rruges se "Laknasit" ne Autostrade. Ështe 1000 m2 dhe ndodhet ne katin trete te ndeerteses. Ështe i pajisur me Dokumentacion...

Postuar Oct 30, 2019  tek Te ndryshme
€3,000.00
Tirane

Jepen me qera Magazina ne Autostraden km 6. Kemi 3 Ambjente : 1- ne katin e pare eshte 300 m2, jepet me qera 1200 euro ne muaj. 2- ne katin e trete...

Postuar Oct 30, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 130 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit,me mjaft facilitete prane. I ...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Tirane

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 100m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome n...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€370.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi tek zona Ambasades Amerikane. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te te godines dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi ,...

Postuar Oct 30, 2019  tek Dyqan ne shitje
€800.00
Tirane

Jepet me qira ambient zyre tek Liceu , prane Ambasades Amerikane. Ambienti eshte i organizuar ne 4 dhoma te ndara me hapesire te bollshme , 2 tuale...

Postuar Oct 30, 2019  tek Zyre me qera
€400.00
Tirane

Jepet Apartament me qera ne zonen "Myslym Shyri". Apartamenti eshte 1+1, 60 m2 Dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te mire Administruar. Ësh...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Apartamenti ndodhet prane Delux Hotel. Ështe 2+1, 128 m2, ndodhet ne katin e shtate te nderteses. I perbere ne 1 soxhorno, 2 dhoma, 2 banjo, ballko...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€93,000.00
Go to top