Home  » Automjete  » Vetura

makina ne shitje ne angli

Postuar Oct 30, 2015 | Vizita: 2884 | Referenca Nu: #9893
Zona:   Shqiperi

ofrojme makina ne shitje ne angli. Dergoni marken dhe dhe do ta sjedhim per ju me nje cmim shume te arsyeshem.

Map
Informacionet për kontakt
Emri juaj: makina
Jepi përgjigje postimit

Ju lutem shkruani tekstin e treguar në imazhin në kutinë më poshtë.
Shkronjat mund të jenë nga a deri në h me germa te vogla
dhe numrat nga 1 deri në 9.


 

shes  Mercedes-Benz C-KLAS 220 dizel 5.200 Euro

shes...

Shqiperi
FORD FIESTA 1.4 TDCI (Nafte)./

FORD FIESTA 1.4...

Durres
€3,700.00
Fiat Punto 1.2cc Benzine 2300 Euro -04

Fiat Punto 1.2cc...

Fier
€2,300.00