This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Postimet në sponsor

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Residencen Kodra e Diellit 2. Apa...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe mjaft funk...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Dajtit per vetem 500€/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 71.5 m2 te organi...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,750.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko, perballe kishes. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe prej 89 m2. Eshte i organizuar ne 2 dho...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Tirane

Shitet truall ne Kamez me siperfaqe 3500 m2. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie. Eshte menjehere i disponueshem dhe i pershtatshem...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€107,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek fusha e Aviacionit, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje planimetri te rre...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€107,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 2 dhoma gj...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek rruga "Him Kolli". Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 140 m2 te organi...

Postuar Jun 15, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Dajt. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te sapo perfunduar me punime cilesore. Ka planimetri mjaft te rreg...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,450.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane spitalit Ushtarak, ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€53,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 rr. "Hysen Xhura", Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 53 m2 i perbere ne 1 dho...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€34,600.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 Dhjetori, prane konvikteve. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe totale prej 82 m2 te ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet truall ne Zall-Herr. Trualli ka siperfaqe totale prej 30 dylym, por nuk shitet me pak se 6 dylym. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt...

Postuar Jun 15, 2019  tek Toke ne shitje
€210,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri te sapo ndertuar i cili eshte ne faze suvatimes...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet lidhen ndermjet shkalleve te ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz ne trajte papafingo tek Kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, me siperfaqe te boll...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Shqiperi

Jepet me qera dyqan tek Rruga e Dibres. Dyqani ndodhet ne kat zero, ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 60m2, me perberje 1 tualet. I pajisur me fasade...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Brrylit, prane Maternitetit te Ri. Zyra ndodhet ne kat te 2-te, te nje qendre biznesi me akses ne rruge kryesore. Esh...

Postuar Jun 15, 2019  tek Zyre me qera
€580.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Oxhakut. Ndodhet ne katin zero, me siperfaqe 76m2 me perberje 1 tualet. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtem d...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kateshe ne Mjull Batjore, prane Teg-ut. Vila ka siperfaqe totale 230 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 am...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia me qera
€850.00
Go to top