This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 105.7 m2. Kati i 1-r...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€94,100.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 në rrugën "Siri Kodra". Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banim në një pallat ekzistues. Aparta...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,500.00
Tirane

Shitet/jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit! Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet me qera/shitet duplex tek Kodra e Diellit! Duplex-i ka siperfaqe prej156.4 m2 me orientim nga lindja. Kat 1-re es...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€220,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Resid...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,800.00
Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 133.61m2 dhe lidhen ...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€119,000.00
Go to top