This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga Bilal Sina, Liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati te ri me ashensor. Ap...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një biznes (restorant) të ndodhur në një ndër zonat më të kërkuara dhe më të bukura të qytetit të Shkodrës, në Shirok...

Postuar Aug 13, 2019  tek Te ndryshme
€820.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar n...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€79,300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 78...

Postuar Sep 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament luksoz ne zonen e Liqenit te Thate, Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me nje siperfaqe ...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Tek Vasil Shanto, ne Blv.Bajram Curri, shitet apartament 1+1, ne katin e 3 nga toka te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 s...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Go to top