This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruga Bilal Sina, Liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati te ri me ashensor. Ap...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra tek Rruga Janos Hunyadi ne zonen e Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati t...

Postuar Aug 31, 2019  tek Zyre me qera
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me adresë: Rruga “Nuri Bushati” (Te dollari). Apartamenti ndodhet ...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me sipërfaqe totale prej 2720 m² me adresë: lagjja “Ahmet Haxhija”, Rruga “Ba...

Postuar Aug 31, 2019  tek Toke ne shitje
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Rruga e Elbasanit. Ambienti ndodhet ne katin 0 ne rruge kryesore. Ka siperfaqe 100 ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Tirane

Shitet shtepi private dhe toke prane farmacise 10, Rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe n...

Postuar Aug 13, 2019  tek Toke ne shitje
€160,000.00
Tirane

Shitet aparatment 1+1 ne zonen e Astirit, Rruga Aleksandri i Madh. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri me s...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 në rrugën "Siri Kodra". Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banim në një pallat ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe të brënds...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,500.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga Pjeter Bogdani, Bllok. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me ashens...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka sipe...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Rrugen Bardhyl. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 20 m2, i pajisur me fasade xhami te jash...

Postuar Aug 13, 2019  tek Dyqan me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me orientim Jug-Lindje, ne nje kompl...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,600.00
Tirane

Shitet apartament 1 + 1 ne Rrugen e Dibres, prane shkolles se muzikes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me nje siperfaqe prej 76 m2, me siperfa...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,600.00
Tirane

Shitet duplex tek Rruga e Barrikadave. Duplex-i ndodhet perkatesisht ne katin e 7-te dhe te 8-te, te nje kompleksi te r...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€235,400.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: Rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit. Apartamenti ka ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€36,200.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Rruga Irfan Tomini, Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri pa ashens...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Rruga Zef Jubani, prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pa...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€295.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Lulishtja te Sahati, Rruga "Vaso Kadia". Apartamenti k...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus. Hyrja ndodhet në katin e tretë, dhe përbëhet nga një sallon,...

Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera
€150.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: Rruga “Kolë Idromeno”, në pedo...

Postuar Jul 17, 2018  tek Ambiente te tjera
€356.00
Go to top