This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet Shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe sipe...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Shtepi private 1 kateshe, sip ndertimit 130m2 + Toke 800m2 🎯Ndodhet te Rrugica e Koplikve, Shk...

Postuar Jun 02, 2019  tek Shtepia ne shitje
€150,000.00
Tirane

Shitet Shtepi private nje kateshe me mundesi per kate shtese me hipoteke 102 M2. Shtepia sh...

Postuar May 31, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Shtepi private 📐sip ndertimi 230m2 📐sip totale 283m2 🎯Ndodhet 150m nga Sheshi Isa Boletini, Sh...

Postuar May 28, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet ne qira Shtepi private Kati perdhe, sip ndertimit 120m2 + Toke 800m2 🎯Ndodhet ne L.Kiras , Shko...

Postuar May 28, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Shtepi private 1 kateshe, sip ndertimit 142m2 + Toke 800m2 🎯Ndodhet prane Katedrales , Shkoder...

Postuar May 25, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Shtepi private 2 kateshe, sip ndertimit 200m2 + oborr 170m2 🎯Ndodhet prane Katedrales , Shkode...

Postuar May 25, 2019  tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira kati 1 i nje Shtepi private 3+1 Me sistem kaldajet me gaz 🎯Ndodhet 3 minuta nga Pedona...

Postuar May 23, 2019  tek Shtepia me qera
€25,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet kati i 1 i nje Shtepi private 2+1 sip 90m2 , oborr 150m2 🎯Ndodhet L. Fermentim , Shkoder 🛏 2 ...

Postuar May 23, 2019  tek Shtepia ne shitje
€55,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Shtepi private 2+1 kati 2 Arredimi cdo gje e re 🎯Ndodhet ne Grude , Shkoder 🛏 2 dhoma ...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente me qera
€230.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Shtepi private 1+1 me pak oborr 🎯Ndodhet prane Katedrales .Shkoder 🛏 1 dhome gjumi 🛋 ...

Postuar May 20, 2019  tek Shtepia me qera
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndocej. Toka ndodhet ne nje zone...

Postuar May 20, 2019  tek Toke ne shitje
€324,700.00
Tirane

Shitet Shtepi private dhe toke prane farmacise 10, rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe n...

Postuar May 17, 2019  tek Toke ne shitje
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile III kateshe me vendodhje ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 700 m², ku 132m² jane ndertim dh...

Postuar May 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Vlore

Shtepi Pushimi me qera ne Vlore!! Plazhi i Ri Vlore 100 metra mbi Vefen, jepet me qera vilë e vogël, kuzhine e kompletu...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia me qera
Go to top