This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🔥🔥🔥Shiten 7 apartamente me cmime okazion🔥🔥🔥 📍Ndodhet prane Markates L.Rus Shkoder 📐1+1 Sip 82m2 📐2+1 ...

Postuar May 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen Frederik Shiroka, 21 Dhjetori. Ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe kat te 7-te te ...

Postuar May 28, 2019  tek Apartamente ne shitje
€129,600.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 perballe inxhinierise se ndertimit, 21 Dhjetori. Ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri me ...

Postuar May 28, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,755.00
Tirane

Shiten apartamente 3+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. apartamentet ndodhen ne kat te ...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente ne shitje
€114,875.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 tek rruga e Dibres, prane spitaleve. apartamentet ndodhet ne nje kom...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,151.00
Tirane

Shiten apartamente 3+1 prane spitaleve, tek rruga e Dibres. apartamenten ndodhen ne nje kom...

Postuar May 23, 2019  tek Apartamente ne shitje
€114,418.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 tek rruga 5 Maji. apartamenten ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te, ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€63,400.00
Go to top