This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne ishullin Evia te Greqise shitet ndertese 3 kateshe me siperfaqe trualli 2300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 500 m2. E pozicionuar ne ishullin e 2-te ...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€900,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Bulevardit te Ri, Rr.Jordan Misja. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re, ne nje kompleks te ri banimi me punime mjaft ci...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me 2 ashensore. Ka siperfaqe totale prej 24...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Porcelani. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne 1

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Juridikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me si...

Postuar Aug 21, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re, ne Astir. Apartamenti ka nje planimetri funksionale dhe hapesira te bollshme me siperfaqe prej 139 m2. Ndodhe...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit "Aleks Buda" ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet shtepi private dhe toke prane farmacise 10, rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 118 m2. Shtepia...

Postuar Aug 13, 2019  tek Toke ne shitje
€160,000.00
Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 105.7 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€94,100.00
Tirane

Shitet aparatment 1+1 ne zonen e Astirit, Rruga Aleksandri i Madh. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te, pallat i ri me siperfaqe te bollshme prej 91...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Planimetria eshte mjaft...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 64 m2 te organizuar ne 1

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 1

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka siperfaqe totale prej 77 m2 te o...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Apartament 2+1 me qera prane postes 8 ne zonen e stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2, ndodhet ne nje pallat te ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te brendshme prej 70 m2 te orga...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe totale 51.2m2 dhe...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Jepet me qera duplex super luksoz ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne kat te 8-te dhe 9-te te nje ndertimi te ri me orientim nga Veriu. Ka siperfaqe te ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Shitet duplex tek Rruga e Barrikadave. Duplex-i ndodhet perkatesisht ne katin e 7-te dhe te 8-te, te nje kompleksi te ri banimi i cili eshte ne faz...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€235,400.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kateshe tek Blloku i ambasadave. Vila ka siperfaqe 138 m2 i organizuar ne 3 kate qe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve t...

Postuar Aug 13, 2019  tek Shtepia me qera
€2,000.00
Go to top