This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Okazion! Shitet apartamenti 2+1 tek zona e Ali Demit. Apartamenti i mire organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine dhe tualet. Apartamenti ndodh...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,500.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane TEG. me nje super mobilim. Cdo gje e re dhe shume moderne, ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane T...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e bllokut. Siperfaqja e apartamentit 70m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes...

Postuar May 17, 2019  tek Apartamente me qera
€430.00
Tirane

Jepet me qira 3+1 i organizuar ne dhome ndenje, open space, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje dhome boshe,dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti esh...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Prane ish Markates jepet me qira 2+1. I organizuar ne dhome ndenje open space, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. I mobiluar ne menyre komode, ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€210.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqje 90m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ambjent open space per kuzhinen ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Kodra e Diellit, i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, nje tualet, sallon, kuzhine dhe ballkon. Apartamenti eshte ...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1, prane Nobis me pamje nga liqeni. Apartamenti ka arredim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone shume te kerkuar. Cmimi q...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,800.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 me qira ne zonen e Saukut.Apartamenti ndodhet ne nje kompleks luksoz.Siperfaqja ambjenit eshte 119m2.ne brendesi te kompleksit...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,050.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 prane UET. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,nje dhome ndenjeje, nje tualet. apartamenti ndodhet ne nje...

Postuar May 15, 2019  tek Apartamente me qera
€430.00
Go to top