This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament luksoz ne trajte papafingo tek kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat t...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me siperfaqe 73m2. Es...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me orientim Veri-...

Postuar May 20, 2019  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Kopeshtit Zoologjik. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe me punime cilesore. Hapesirat jane te bollshme te organizua...

Postuar May 14, 2019  tek Apartamente ne shitje
€108,000.00
Go to top