This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera ambient per kopesht tek zona e Astirit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe me siperfaqe prej 269 m2. Eshte i orga...

Postuar Aug 13, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 te kopshti Botanik. Apartamenti ka siperfaqe prej 51.3 m2 dhe 20 m2 verande. Pallati eshte i sapo...

Postuar Sep 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri me siperfaqe 73m2. Es...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qera apartament luksoz ne trajte papafingo tek kopshti zoologjik, ne Rrugen Peti. Apartamenti ndodhet ne kat t...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Go to top