This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mire te administruar, i pajisur...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Durres

Shitet ambient komercial, tepër i favorshëm për supermarket. Dyqani ka një sipërfaqe të bollshme prej 781 m², i rrethuar me fasadë xhami, e cila i...

Postuar Jan 08, 2020  tek Dyqan ne shitje
€1,249,600.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron Apartament 2+1 pushimi Kapaciteti 5 persona 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti n...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Durres

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Pista “Kosova”, në Durrës. Apartamenti ka sipërfaqe 63.6 m² dhe ndodhet në kati...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë t...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Shtepia me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shite një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëh...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€165.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni. Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m²....

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€59,950.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe nd...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katë...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ka sip...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Hile Mosi”, pranë varrezave katolike. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone,1 tualet. Ndodhet ne katin e katert te nderte...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Ambjenti ndodhet te Stadiumi Dinamo, eshte 2+1, 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Ështe i perbere nga 3 n...

Postuar Jan 02, 2020  tek Zyre me qera
€800.00
Go to top