This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katë...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus. Hyrja ndodhet në katin e tretë, dhe përbëhet Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera

€150.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mire te administruar, i pajisur...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pas Rektoratit. Apartamenti ka sipërfaqe 108 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Përbëhe...

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ndodhet në katin e pestë, ka sipërfaqe 71 m² dhe përbëhet

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente me qera
€165.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar te Tiranes, ne rrugen Ismail Qemali, Blloku. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nderteses me siper...

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€210,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim me siperfaqe 135 m2. Eshte i organizuar ne 3 ndarj...

Postuar Jul 15, 2019  tek Zyre me qera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në Perash. Apartamenti ka sipërfaqe 86 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet <...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente ne shitje
€38,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m². ...

Postuar Jul 14, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Sarande

Shitet shtepi private ne qender te Sarandes, ne zonen agjensia sic eshte e njohur. Shtepia eshte 3 kateshe dhe ne rruge kryesore te qytetit dhe

Postuar Jul 14, 2019  tek Shtepia ne shitje
€240,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit në Sarreq dhe me sipërfaqe totale prej 104 m². Apartamenti ka në përbë...

Postuar Jul 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,200.00
Durres

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëh...

Postuar Jul 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€390.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 55 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Përbëhet

Postuar Jul 10, 2019  tek Apartamente me qera
€125.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e ...

Postuar Jul 08, 2019  tek Dyqan ne shitje
€128,000.00
Tirane

Jepet me qera duplex super luksoz ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne kat te 8-te te nje pallati te ri me orientim nga Jug-L...

Postuar Jul 08, 2019  tek Apartamente me qera
€1,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m...

Postuar Jul 08, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane Xhamllikut. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe te bollshme prej 260 m2, i organizuar ne 2 ndarje. I paj...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Go to top