This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish-parku autobusave, rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ne nje nga ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rrethrrotullimi i Bathores, Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te(i fundit) te nje pallati te ri, me ashensor. Ka sip...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 tek rruga 5 Maji. Apartamenten ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te, 6-te dhe 7-te ne faze grope. Kane siperfaqe prej 90.51 m...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€63,400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek rruga Pjeter Bogdani, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri, me ashensor. Ka...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 63.5 m2 te organizuar ne ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne nje nga zonat me te preferuara, tek Blloku. Ambienti ndodhet ne kat te 9-te te nje p...

Postuar Oct 15, 2019  tek Zyre me qera
€2,700.00
Tirane

Jepet apartament 3+1 me qira pranë Rrugës së Kosovarëve. Organizimi i apartamentit: -Sip. 170.78 m2 -Parking nëntokësor (për makinë të vogël) -Pozi...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1,700.00
Tirane

Jepet me qira Duplex 800 € te Rruga e Elbasanit. Duplexi ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri dhe eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qira ambient biznesi ne Bllok. Ambienti ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Mjaft i pershtatshem per bar ose resto...

Postuar Oct 15, 2019  tek Dyqan me qera
€1,500.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 me qira tek Kompleksi Olimpik. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon kuzhi...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qira ose shitet apartament 1+1 ne Bllok. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 57 m2 dhe eshte ne nje zone mjaft te perzgjedhur. Organizimi i ...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Vila ndodhet ne Rrugen "Kuvajt" eshte 300 m2, jepet edhe vetem kati i pare me qera. E perbere nga 2 kate + papafingo. C...

Postuar Oct 15, 2019  tek Shtepia me qera
€900.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek stacioni i trenit. Apartamenti ka sipërfaqe 68 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbë...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€3,100.00
Tirane

OKAZION!! Shitet ose jepet me qera Ambjent Biznesi per arsye Emigrimi. Ambjenti ndodhet prane Kopshtit Botanik eshte i pajisur me aspirim dhe komdi...

Postuar Oct 15, 2019  tek Te ndryshme
€188,500.00
Tirane

Shitet Vile+ toke te Kodra e Priftit . Ështe 4 kateshe e perbere nga 17 dhoma, dy garazhe. Proces hipotekimi. Per me sh...

Postuar Oct 09, 2019  tek Shtepia ne shitje
€550,000.00
Tirane

Apartamenti eshte 86 m2, i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. Per momentin eshte ne proces Hipotekimi. N...

Postuar Oct 09, 2019  tek Apartamente ne shitje
€47,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus. Hyrja ndodhet në katin e tretë, dhe përbëhet Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera

€150.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Tregu medreses. Apartamenti me sip. 61 m2 ndodhet midis restorant Durrsit dhe tregut medresese kati 2,pallat ekzistues, bu...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia
€61,000.00
Tirane

Shitet super apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri shume mire te administruar, i pajisur...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
€185,000.00
Go to top