This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Yzberishtit. Ambienti ndodhet në katin 0 me sipërfaqe totale prej 200 m2. Është i organizuar në 4 ndarje, ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Tirane

Shitet vile me 3-kate ne zonen e Shkozes. Trualli ne te cilen ndodhet vila ka siperfaqe totale 785.6 m2 e ndare perkatesisht ne nje siperfaqe trual...

Postuar Jul 04, 2019  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Tirane

Jepet me qera apartamement 3+1 prane Shkolles se Kuqe, Rr. Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pallat i ri. Ka siperfaqe te bol...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Durres

Shitet apartament 2+1 ne Durres ne zonen prane Shkembit te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te banim me orientim nga

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Jepet me qera duplex super luksoz ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne kat te 8-te dhe 9-te te nje ndertimi te ri me orientim nga

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€1,400.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues por ne brendesi te tij jane kry...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me orientim Jug-Lindje, ne nje kompleks rezidencial ku nuk mungo...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,600.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Don Boskos, prane rruges kryesore. ndodhet ne katin zero me siperfaqe 72m2. Eshte i perbere nga...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shiten apartamente ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Freskut. Apartamentet kane planimetri 2+1 dhe ndodhen...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,050.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Rrugen Bardhyl. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 20 m2, i pajisur me fasade xhami te jash...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera/shitet duplex tek Kodra e Diellit! Duplex-i ka siperfaqe prej156.4 m2 me orientim nga lindja. Kat 1-re es...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€220,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane Liqenit te Thate. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka siperfaqe 70 m2 (open space), me perberje 1 tualet. Eshte ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€420.00
Tirane

Shitet apartament 4+1 tek Komuna e Parisit me pamje nga stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i r...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€210,000.00
Durres

Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka sipe...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Porcelani. Ndodhet ne katin e 2-te banim me pamje nga Perendimi. Apartamenti ka siperfaqe pre...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane Hipotekes. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka siperfaqe 216 m2 (open space), me perberje 1 tualet. Ndodhet pran...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€2,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 me orientim Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje

€106,000.00
Vlore

Shitet ndertese ne Vlore. Ndertesa eshte dy kateshe e perbere nga 12 dhoma. Ka siperfaqe totale prej 467 m2 perfshire d...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€54,000.00
Go to top