This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 145.5 m2 + 12...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€210,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 1 dh...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 94 m2 me orientim Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje

€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe tot...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,108.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri mjaft mire i administruar dhe punime teper cilesore. ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit prane Njesise administrative Kashar. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me punime mjaft ciles...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek zona e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje p...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€98,800.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kika 1. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 100 m2 te organizuar ne 2 d...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek 21 Djetori, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€325.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 106 m2 t...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave ngjitur me gjimnazin "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me pun...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97.5 m2. Ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo, nje nga vendet me te kerkuara ne Tirane. Te pozicionuara ne pjesen e brends...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€126,132.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Sitik Cico, Brryli. Ndodhet ne katin e 1-re me lartesi 1 m nga toka. Apartamenti ka sip...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€111,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Selvise, Rr. Thanas Ziko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri i sapo perfunduar me punime teper cilesore. K...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hysen Xhura, Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka planimetri mjaft funksionale...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes. Apartamenti ndodhet ne kat te 12-te te nje ndertimi te ri punimet e te cilit jane mjaft cilesore. Ka orienti...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€135,960.00
Go to top