This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet ambient komercial tek Myslymi Shyri. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 370 m2 dhe lartesi 2.30 m. Ka hapesire te bollshme dhe shume e...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€750,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra tek rruga Sami Frasheri, Bllok. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 350 m2. E organizuar ne 4 ndarje, 2 tua...

Postuar Jul 04, 2019  tek Zyre me qera
€4,900.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodeht ne kat te 3-te te nje pallati ne nje kompleks te ri banimi, punimet e te cil...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodeht ne kat te 3-te te nje pallati ne nje kompleks te ri banimi, punimet e te cil...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes, tek Rr. Panorama. Apartamenti ka planimetri mjaft funksionale me siperfaqe 107.8 m2. Eshte i organizuar ne 2...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€107,800.00
Shqiperi

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamentet ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe te 6-te ne nje nga k...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,310.00
Tirane

Ne Don Bosko ne nje nga komplekset me te mira Fiore di Bosco me punime te cilesise se larte shitet apartament me siperf...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€108,322.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nja pallati te ri me punime shume cilesore vetem 1 vit

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 per banim ose zyra prane kinema Agimi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€280.00
Durres

Shitet apartament 1+1 tek pista Kosova ne Durres. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 63.6 m2 te organizuar ne 1 ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Tirane

Shitet duplex tek blloku i rezidencave tek Kodra e Diellit 1 me cmim okazion. Duplexi ka siperfaqe 105.7 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dh...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€94,100.00
Tirane

Shitet vile 4-kateshe ne Mezez. Vila eshte e organizuar ne 4 kate dhe lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te jashtme. Siperfaqja totale eshte ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€215,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient biznesi prane shkolles "11 Janari". Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 138 m2. Eshte i perbere ne 4 ndarje, ku cdo ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€750.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane gjimnazit "Aleks Buda" ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme dhe...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek Komuna e Parisit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe prej 110 m2. Planimetria e ambientit eshte e org...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te nje pallati ekzistues. Ka plani...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Jepet me qera apartament per zyra ose banim tek Myslym Shyri. Ambienti ndodhet ne katin te 1-re banim. Ka planimetri te rregullt dhe hapesira te bo...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Sarande

Jepet me qera apartament pushimi ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te organizuar ne 1 soxhorno...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€40.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 141 m2 te organizuar ne 1...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€162,150.00
Go to top