This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera ambient biznesi tek rruga e Elbasanit, shume prane rruges kryesore. Ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 80 m2. Ambienti eshte i ndare ne ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€500.00
Tirane

Tani qe vera po afron ku ka me mire se nje apartament buze detit. Super okazion ne Hamallaj. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te r...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 120 m2 me orientim Jug-Li...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€144,000.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen Frederik Shiroka, 21 Dhjetori. Ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe kat te 7-te te nje pallati te ri me ashenso...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€129,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e Tregtisë. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 3...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan me qera
€245.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe pr...

Postuar Jul 04, 2019  tek Dyqan ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 pranë Enotekës, G'juhadol. Apartamenti ka sipërfaqe 111 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Zona...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€84,925.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 pranë Enotekës, G'juhadol. Apartamenti ka sipërfaqe 74.6 m² dhe ndodhet në katin e parë. Zona...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,355.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pas Rektoratit. Apartamenti ka sipërfaqe 108 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Përbëhe...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej. Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Përbëhet

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,080.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë. Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përb...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€165.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të një pallati me adresë në Dërgut, te kullat Italiane. Apartamenti ka një sipërfa...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,720.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106m² në katin e nëntë me adresë: sheshi “Demokracia” (ish-5 Heronjtë), rruga “Qem...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€68,600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus . Apartamenti ka sipërfaqe 58 m² dhe ndodhet në katine katërt (IV). Përbëhet <...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€125.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur pranë Bexhistenit. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m² dhe ndodhet ne katin e III banim. ...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera duplex 2+1 tek Liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 4-te dhe te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 168...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet vile me qera tek rruga Tefta Koco, prane Pazarit te Ri. Vila ka siperfaqe prej 135 m2 dhe katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te b...

Postuar Jul 04, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet lokal ne zonen e Ali Demit. Lokali ka siperfaqe te brendshme 85 m2 dhe 25 m2 eshte hapesira e jashtme e biznesit e pajisur me leje

Postuar Jul 04, 2019  tek Te ndryshme
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni. Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m²....

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,950.00
Go to top