This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartamement 3+1 prane Shkolles se Kuqe, Rr. Qemal Stafa. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pallat i ri. Ka siperfaqe te bol...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Shitet vile me 3-kate ne zonen e Shkozes. Trualli ne te cilen ndodhet vila ka siperfaqe totale 785.6 m2 e ndare perkatesisht ne nje siperfaqe trual...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Durres

Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Jepet me qera/shitet duplex tek Kodra e Diellit! Duplex-i ka siperfaqe prej156.4 m2 me orientim nga lindja. Kat 1-re es...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€220,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane Liqenit te Thate. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka siperfaqe 70 m2 (open space), me perberje 1 tualet. Eshte ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€420.00
Tirane

Shitet apartament 4+1 tek Komuna e Parisit me pamje nga stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€210,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka sipe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Porcelani. Ndodhet ne katin e 2-te banim me pamje nga Perendimi. Apartamenti ka siperfaqe pre...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial prane Hipotekes. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka siperfaqe 216 m2 (open space), me perberje 1 tualet. Ndodhet pran...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€2,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 me orientim Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje

€106,000.00
Vlore

Shitet ndertese ne Vlore. Ndertesa eshte dy kateshe e perbere nga 12 dhoma. Ka siperfaqe totale prej 467 m2 perfshire d...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€54,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe te bollshme prej 145.5 m2 + 12...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€210,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Blloku. Apartamenti ndodhet ne kat te 9-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 te organizuar ne 1 dh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 94 m2 me orientim Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje

€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe tot...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,108.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri mjaft mire i administruar dhe punime teper cilesore. ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek zona e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€98,800.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek 21 Djetori, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€325.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit prane Njesise administrative Kashar. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me punime mjaft ciles...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Kika 1. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme prej 100 m2 te organizuar ne 2 d...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top