This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek kopshti zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 106 m2 t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo, nje nga vendet me te kerkuara ne Tirane. Te pozicionuara ne pjesen e brends...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€126,132.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave ngjitur me gjimnazin "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me pun...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Tirane

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97.5 m2. Ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€111,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Sitik Cico, Brryli. Ndodhet ne katin e 1-re me lartesi 1 m nga toka. Apartamenti ka sip...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane Selvise, Rr. Thanas Ziko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri i sapo perfunduar me punime teper cilesore. K...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes. Apartamenti ndodhet ne kat te 12-te te nje ndertimi te ri punimet e te cilit jane mjaft cilesore. Ka orienti...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€135,960.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Hysen Xhura, Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues. Ka planimetri mjaft funksionale...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyra tek rruga Sami Frasheri, Bllok. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te me siperfaqe 350 m2. E organizuar ne 4 ndarje, 2 tua...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre me qera
€4,900.00
Tirane

Shitet ambient komercial tek Myslymi Shyri. Ambienti ndodhet ne katin 0 me siperfaqe 370 m2 dhe lartesi 2.30 m. Ka hapesire te bollshme dhe shume e...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€750,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodeht ne kat te 3-te te nje pallati ne nje kompleks te ri banimi, punimet e te cil...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodeht ne kat te 3-te te nje pallati ne nje kompleks te ri banimi, punimet e te cil...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Shqiperi

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamentet ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe te 6-te ne nje nga k...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,310.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes, tek Rr. Panorama. Apartamenti ka planimetri mjaft funksionale me siperfaqe 107.8 m2. Eshte i organizuar ne 2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€107,800.00
Tirane

Ne Don Bosko ne nje nga komplekset me te mira Fiore di Bosco me punime te cilesise se larte shitet apartament me siperf...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€108,322.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nja pallati te ri me punime shume cilesore vetem 1 vit

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Go to top