This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Durres

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Pista “Kosova”, në Durrës. Apartamenti ka sipërfaqe 63.6 m² dhe ndodhet në kati...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Durres

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës. Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€390.00
Durres

Shitet apartament 2+1 ne Durres ne zonen prane Shkembit te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te banim me orientim nga

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Durres

Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Durres

Shitet apartament 1+1 tek pista Kosova ne Durres. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 63.6 m2 te organizuar ne 1 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Durres

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrenie • kuz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Durres

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrënie dhe kuz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Durres

Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrënie dhe kuz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Durres

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 118 m² në “Heaven Beach Residence” në Golem, Durrës. Apartamenti organizohet në: • ambient ndenje-ngrenie • ku...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€89,000.00
Go to top