This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m². ...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Hile Mosi”, pranë varrezave katolike. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor Ali Spahia”, pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”. Apartamenti ka sip...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 e ndodhur tek Kompleksi Fishta, Velipojë. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë. Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta. Ka sipërfaqe 65 m...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€3,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni. Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m²....

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,950.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Bulevardin Skënderbeu, pranë Kinema Millennium. Ambienti ka sipërfaqe 70 m² dhe nd...

Postuar Oct 16, 2019  tek Zyre me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e II të një pallati të ndërtuar vitet e fundit me adresë: rruga “Martin Camaj”, përballë 8-katë...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shite një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëh...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim. Përbëhet...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€165.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesor...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron Apartament 2+1 pushimi Kapaciteti 5 persona 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti n...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus . Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Përbëhet

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek stacioni i trenit. Apartamenti ka sipërfaqe 68 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III). Përbë...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€3,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 55 m² të ndodhur në Rus. Hyrja ndodhet në katin e tretë, dhe përbëhet Postuar Jan 04, 2019  tek Apartamente me qera

€150.00
Go to top