This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. N...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Shqiperi

Shitet dyqan me sipërfaqe 80 m² pranë zones së spitaleve “Nënë Tereza” Ambienti ndodhet në katin 0 të objektit, me oborr në përdorim, me lartësi 5...

Postuar Oct 05, 2019  tek Dyqan ne shitje
€150,000.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande, prane lokal Mango. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ndertime mjaft cilesore. Ka siperfa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit. Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndod...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€36,200.00
Shqiperi

Shiten apartamente 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamentet ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe te 6-te ne nje nga k...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,310.00
Go to top