This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Brrylit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje sallon dhe...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€245.00
Tirane

Ambjenti eshte nje ndertese 6 kateshe + 1 kat Garazh, mund te perdoret per zyra, magazine. Ndertesa ndodhet ne Autostraden TR-DR dhe eshte 3700 m2....

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€15,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ështe 2+1, 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tual...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgji. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe me te prefer...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Bllok,eshte 2+1, 120 m2, i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati t...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qera Ambjent per Magazina . Ambjenti ndodhet te Ish Profarma dhe eshte 320 m2 si dhe 3m e larte. Ështe Ambjent shum i pershtatshem per Mag...

Postuar Nov 10, 2019  tek Te ndryshme
€900.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara,ne katin e trete te banimit. Organizimi i apartamentit behet ne n...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Jepet me qira zyre ne Bllok, me siperfaqe 150 m2. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Cmimi 700 euro/muaji. Per te organizuar nje ...

Postuar Nov 02, 2019  tek Zyre me qera
€700.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,soxhorno,tualet,ball...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Astir, prane 2 Palmave. Ështe 2+1 i mobiluar, 127 m2, i perbere nga 1 soxhorno, 2 dhoma, 1 tuale...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Jepet me qira bar kafe prane sheshit Avni Rustemi. Bari ka nje siperfaqe prej 220m2 dhe eshte i mireinvestuar duke pasur nje klientele te rregullt....

Postuar Nov 02, 2019  tek Dyqan me qera
€700.00
Tirane

Jepet Duplex me qera per Zyra Apo Ambjente te tjera Biznesi. Ambjenti eshte total 96 m2 dhe eshte i ndare ne dy ambjente te tjera njeri 46 m2 dhe t...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti ndodhet prane rruges Hamdi Pepa, eshte e perbere nga nje magazine dhe nje ambjent parkiming. Jepen me qera bas...

Postuar Nov 02, 2019  tek Te ndryshme
€1,650.00
Tirane

Apartamenti ndodhet prane "Fakultetit Ekonomik" eshte 2+1 + tarrace. Ambjenti perbehet nga 1 soxhorno, 1 dhome ndenje, ...

Postuar Nov 02, 2019  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ambjenti ndodhet ne Fresk, prane TV Tiranes dhe ka nje siperfaqe prej 32 m2. Ështe i pozicionuar ne menyre shume favorizuese per cdo Aktivitet Bizn...

Postuar Nov 02, 2019  tek Dyqan ne shitje
€26,000.00
Tirane

Jepet apartament me qera 1+1 per zyra ose banim. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i or...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament per zyra tek Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 100 m2 te...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, i perbere nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno,2 ballkone,1 tualet. Ndodhet ne katin e katert te nderte...

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

PERSHKRIM Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 112 m2, i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenjie, kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€125,000.00
Tirane

Okazion: Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit. Organizimi i apartamentit behet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon kuzhine,2 ballkone dhe tualet. Apa...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€140,000.00
Go to top