This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Fier

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI “SHËTITORJA E PALMAVE”, jepen me qera: 1) Dyqan 100 metra katrore 2) Garazh/Magazinë 35 m...

Postuar Sep 28, 2020  tek Dyqan me qera
€250.00
Tirane

Cmim OKAZION, Shitet Apartament 1+1. Zona "Ali Demi" Me siperfaqe 66m2, i organizuar ne: dhome ndenje, dhome gjumi, tualet, ballkon, depo. Cilesi...

Postuar Sep 23, 2020  tek Apartamente ne shitje
€57,000.00
Tirane

Jepet apartament 1+1 ne hyrje te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne nje zone mjaft te qete larg zhurmave dhe trafikut. Aparta...

Postuar Sep 23, 2020  tek Apartamente me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 ne katin e peste te banimit me nje sipërfaqe te pergjithshme prej 70 m² të ndodhur ne Sarreq. P...

Postuar Sep 21, 2020  tek Apartamente ne shitje
€44,730.00
Tirane

Jepet apartament me qira ne zonen e stacionit te trenit. Apartamenti ndodhet ne kst te trete ne nje pallat te ri te sapo perfunduar dhe me punime t...

Postuar Sep 21, 2020  tek Apartamente me qera
€380.00
Tirane

Shitet vile me tre kate ne Sauk, prane fshatit SOS, ngjitur me pallatin e Brigadave. Vila lidhet direkt me autostraden qe te con ne TEG, prane te d...

Postuar Sep 21, 2020  tek Shtepia ne shitje
€199,990.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabije . Apartamenti ka sipërfaqe prej 59 m² dhe ndodhet në katin e tretë (III)....

Postuar Sep 21, 2020  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale. Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e b...

Postuar Sep 18, 2020  tek Dyqan ne shitje
€128,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nje ambient biznesi ne kat te pare me nje sipërfaqe prej 250m² dhe me adresë: Dobraç, rruga nacionale Shkodër-Koplik....

Postuar Sep 17, 2020  tek Te ndryshme
€570.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qytetit. Obje...

Postuar Sep 16, 2020  tek Te ndryshme
€35,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi tek rruga Hysen Lacej, rrethrrotullimi i Dobraçit. Ka sipërfaqe prej 148m². Ambienti ndodhet në k...

Postuar Sep 16, 2020  tek Te ndryshme
€407.00
Tirane

OKAZION Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 95m2, prane zones Ali Demi. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe dalje ne bal...

Postuar Sep 16, 2020  tek Apartamente ne shitje
€85,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus dhe me një sipërfaqe prej 111 m². Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pal...

Postuar Sep 16, 2020  tek Apartamente ne shitje
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e dytë në rrugën “Inxh.Gjovalin Gjadri”, përba...

Postuar Sep 16, 2020  tek Apartamente ne shitje
€40,652.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me sipërfaqe 40 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedonalja. Dyqani ndodhet në katin e dytë të ndërt...

Postuar Sep 13, 2020  tek Dyqan me qera
€244.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: tek varrezat katolike. Apart...

Postuar Sep 13, 2020  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi me sipërfaqe 90 m² dhe adresë rruga “Kolë Idromeno”, te Pedonalja. Ambjenti ndodhet në katin e k...

Postuar Sep 13, 2020  tek Te ndryshme
€366.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e peste të banimit në një pallat me adresë: L.Perash,prane shkolles Kol...

Postuar Sep 13, 2020  tek Apartamente ne shitje
€39,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje një apartament 3+1 ne katin e pare me nje sipërfaqe prej 122m² dhe me adresë: Truma e Dugajve te Reja Përbëhet <...

Postuar Sep 10, 2020  tek Apartamente ne shitje
€71,000.00
Tirane

Sun Real Estate​ ofron me qira një godinë 2 katëshe + bodrum me sipërfaqe 93 m² e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m² . Prona ndodhet në r...

Postuar Sep 10, 2020  tek Shtepia me qera
€4,500.00
Go to top