This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe mjaft funk...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Residencen Kodra e Diellit 2. Apa...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,800.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial tek rruga "Him Kolli". Ambienti ndodhet ne kat te 1-re, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 140 m2 te organi...

Postuar Jun 15, 2019  tek Te ndryshme
€600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek fusha e Aviacionit, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje planimetri te rre...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€107,000.00
Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. Shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet lidhen ndermjet shkalleve te ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane RTSH-se, ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pall i ri me siperfaqe 73m2. Ka ne perberje ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera vile 3-kateshe ne Mjull Batjore, prane Teg-ut. Vila ka siperfaqe totale 230 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 am...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia me qera
€850.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane Qendres Globe, ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 90m2 i organizua...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament prane Spitalit Amerikan 2. Apartamenti ka siperfaqe prej 103m2, i konvertuar nga 2+1 ne apartament 1+...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€72,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus . Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë. Përbëhet

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek ish-parku autobusave, rruga e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ne nje nga ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,Shkoder 🛏 2 dhom gjumi ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Qemal Draçini”. Ambienti ka sipërfaqe prej 300 m² dhe ndodhet në katin e d...

Postuar Jun 15, 2019  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan të ndodhur tek ish-shtëpia e Pionerit, Sarreq. Dyqani ka sipërfaqe 35 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesor...

Postuar Jun 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€52,500.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron Apartament 2+1 pushimi Kapaciteti 5 persona 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti n...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente me qera
€1.00
Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ka sipërfaqe 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë (V). Përbëhet

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 115 m² të ndodhur tek rrugica e Koplikëve, Perash. Hyrja ndodhet në katin e parë t...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rrethrrotullimi i Bathores, Kamez. Apartamenti ndodhet ne kat te 8-te(i fundit) te nje pallati te ri, me ashensor. Ka sip...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një shtëpi private 2+1 me vendndodhje në rrugën “Pashko Gjeçi”, lagjja “3 heronjtë” dhe me sipërfaqe 90 m². Shtëpia ...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia me qera
€350.00
Go to top