This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet shtepi private 2-kateshe ne Kinostudio. shtepia ka siperfaqe ndertimi 194m2 dhe siperfaqe trualli 300m2. Katet l...

Postuar Jun 15, 2019  tek Shtepia ne shitje
€170,000.00
Tirane

Shitet shtepi private nje kateshe me mundesi per kate shtese me hipoteke 102 M2. shtepia shitet e mobiluar ne gjendje s...

Postuar May 31, 2019  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet shtepi private dhe toke prane farmacise 10, rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 118 m2.

Postuar May 17, 2019  tek Toke ne shitje
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje vile III kateshe me vendodhje ne Velipoje, prona ka nje siperfaqe totale prej 700 m², ku 132m² jane ndertim dh...

Postuar May 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€200,000.00
Go to top