This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e yzberishtit. Ambienti ndodhet në katin 0 me sipërfaqe totale prej 200 m2. Ësht...

Postuar Aug 13, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka planimetr...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

Shitet apartament luksoz 3+1 ne zonen e yzberishtit. Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensor. Arredimi eshte i ri dhe...

Postuar Aug 31, 2019  tek Apartamente ne shitje
€95,000.00
Go to top